Vaše nejčastější dotazy

Z jakého dřeva jsou dřevěné obrazy vyráběny?

Většina dřevěných obrazů je vyrobena z měkkých dřevin, například ze smrku, z důvodu ručního vypalování a dlabání do dřeva.

Jak se docílí odstínu dřeva?

Každý odstín dřeva je vytvořen pomocí kvalitních mořidel, které dodávají dřevu potřebný odstín a navíc plní ochrannou funkci.

Jak je dřevěný obraz ošetřen?

Dřevěné obrazy jsou ošetřeny kvalitními laky na syntetické bázi ve třech vrstvách. Lak lze vybírat ze tří možností, hedvábně matný, polomatný či lesklý.

Jak pověsím obraz na zeď?

Díky inovaci závěsného systému na našich obrazech lze obraz pověsit naprosto jednoduše. Na zadní straně obrazu je zafrézovaný úchyt, který díky jeho zapuštění do dřevěného obrazu přilne přímo ke zdi. V případě menšího obrazu vám postačí hřebíček do zdi, u větších obrazů doporučujeme použít hmoždinku a háček.

Jak mi bude obraz doručen?

Jelikož se jedná o ručně vyráběné obrazy na zakázku, vše s vámi konzultujeme a možnost doručení obrazu je buď při osobním předání na naší dílně nebo pomocí kurýrních společností. Dřevěné obrazy jsou dodány v bílých boxech s našim logem vystlané dřevitou vlnou a kvalitně zabaleny.

Jak zjistím cenu obrazu?

Každý dřevěný obraz je originál a jeho náročnost na výrobu je individuální. V případě zájmu o výrobu dřevěného obrazu na zakázku nás kontaktujte a my vám zašleme cenovou nabídku.