První kontakt

Na první schůzce si společně řekneme o jaký předmět projektu se jedná a probereme individuální představy a vaše požadavky. Dalším tématem bude rozsah prací, které budeme tvořit a ze kterého bude vycházet předběžná cena. V této fázi potřebuji podklady a dokumentaci k projektu. Pokud řešíme rekonstrukci staré nemovitosti bez projektové dokumentace, zaměřím si prostor sám.

Cenová nabídka

Na základě domluveného rozsahu prací Vám zpracuji předběžnou cenovou nabídku. Při odsouhlasení Vás požádám o polovinu předběžné ceny. Po uhrazení začínám pracovat na projektu. Finální cena se může lišit od ceny předběžné v závislosti na konečném rozsahu návrhu a prací.

Koncept

Na druhé schůzce Vám předložím již zpracované dispoziční řešení (v určitých případech více variant). Koncepty společně probereme a vybereme finální řešení na kterém budeme dále pracovat.

Rozpracovaný koncept

V této fázi už pracujeme s již vybraným finálním dispozičním řešením a začínáme řešit detaily a upravujeme projekt k dokonalosti. Výsledkem bude pracovní verze 3D návrhu.

Dokončení

Na základě odsouhlasených návrhů dopracuji veškerou dokumentaci, která slouží jako podklad pro realizaci. Kompletní architektonický návrh Vám předám, jakmile obdržím druhou polovinu částky.

Realizace

Jelikož jsme firma, která se zabývá kompletními rekonstrukcemi, v případě potřeby je možné využít naše služby i při realizaci. Tyto případné práce jsou oceněny samostatně.

Máte dotaz ohledně tvorby návrhů a vizualizací ?